תוכן פרסומי

מכשיר מהפכני מאפשר הסרת שיער לצמיתות מהבית וללא הגבלה. האם זה הסוף לגילוח, שעווה ולבזבוז כסף על טיפולי לייזר מתמשכים?
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
 • מאת: אמלי ברנשטיין
  יום ראשון, 12 ליולי 2020

93% מהקונים מביאים ⭐⭐⭐⭐⭐ למכשיר המשתלם והיעיל הזה להסרת שיער בטכנולוגית קרן אור IPL. צפו בסרטון ההקדמה הבא:

בקצרה: ההמצאה הגאונית הזו, שמה סוף לטיפולי הסרת שיער בלייזר שלא נגמרים, פעם אחת ולתמיד. המכשיר המהפכני הזה מסיר את השיער המיותר בנוחות ביתך. איך המכשיר פועל? על ידי כך שהוא מייצר קרן אור מיוחדת, שמחלישה את השיער מהשורש ועוצרת לחלוטין את צמיחת השיערה, לאחר זמן מה. הטיפול אינו מלווה בכאב כלל, המכשיר נייד ונוח ונותן לך את החופש להיפטר מהשיער בקלות ובצורה דיסקרטית לחלוטין. אז הכירו את המהפכה בתחום הסרת שיער בלייזר מהבית: Skin Silker Pro - Intense Pulsed Light

רוצה להיות חלקה לנצח..

כמה פעמים הבטיחו לך שהפעם, כן, הפעם זה יצליח, כי יש שיטה חדשה, מכונה משוכללת או המצאה אחרת שתשאיר אותך חלקה. את יכולה לספור את הפעמים שאמרו לך שהטיפול הזה הוא הטיפול האחרון, או שהשיטה הזאת היא השיטה המנצחת. בכל פעם את מתלהבת ומתאכזבת מחדש, כשאת רואה את שורש השערה מבצבץ.

עכשיו, בטיפול מהודק ומדויק, כל זה עומד להסתיים. את לא תלכי יותר לשום מקום. את לא תשלמי כסף. את לא תצטרכי לקבוע פגישות. את יודעת מה? את אפילו לא תצטרכי לצאת מהבית. ועדיין, יהיה לך עור חלק, שיער הגוף לא יצמח יותר ותהיה בידיך האפשרות לשמר את התוצאות. משום שאת עומדת להפוך לבוסית של עצמך בכל הנוגע להסרת שיער. את עומדת להפוך לבעלת המכון ולבעלת המכשיר הייעודי שמסיר שיער ללא הגבלה של מספר פגישות, וללא "חבילות" שמרוקנות את חשבון הבנק.

Skin Silker Pro הגיע לישראל. זה אומר שאת עומדת לשבת בבית שלך, במזגן, ולהסיר את שיער הגוף מהמקומות שאת בוחרת, גם אלה המוצנעים, בפרטיות מלאה, בביטחה ומבלי לבזבז כסף מיותר.

Skin Silker Pro - Intense Pulsed Light הוא מכשיר שעושה מהפכה בתחום הסרת השיער לצמיתות. זהו מכשיר ביתי, שפועל בעזרת טכנולוגיית קרן אור. הוא חתיך, נייד, נוח ודיסקרטי, אפשר לשאת אותו לכל מקום.

Skin Silker Pro מייצר קרן אור IPL (Intense Pulsed Light), שמחלישה את שורש השערה. לאחר תקופת טיפולים עקבית, צמיחת השיער באזור המטופל נעצרת לחלוטין. רוצה בונוס נוסף? הטיפול אינו מלווה כלל בכאב.

אם שבעת מגילוח, שעווה, משחות ופגישות יקרות להסרת שיער ללא סוף, זה המכשיר עבורך. את תהיי היחידה שמחליטה על תדירות, כמות ותקופת הטיפולים במחיר שווה לכל נפש. לא עוד, "אין לי תורים" או "אני מלאה, תנסי בחודש הבא" או "אני מכניסה אותך לרשימת המתנה". את תהיי הבעלים של המכשיר הביתי, ותעשי את טיפולי הסרת שיער מכל אזור בגוף בו את בוחרת. תתרגלי למחשבה הזאת כבר מעכשיו- את עומדת להיות חלקה וזה כמעט לא יעלה לך כסף.
איך זה יכול להיות? את יודעת שהעולם מתקדם. כך גם תחום הסרת השיער. אם פעם נשים היו "שבויות" של סכין הגילוח, משחות להסרת שיער ושעווה, שחתכו, גירו ופצעו את עור, היום הקידמה היא העניין.

כמה פעמים יצא לך או לחברותייך להסיר שיער בשעווה, גילוח או לייזר ולסבול מאדמומיות, פציעות, שריטות וגירויים בעור? לא עוד. הסתיים התסכול מטיפולים יקרים ולא נגישים ומתוצאות שאינן מושלמות.

דרך המלך להסרת שיער מהגוף ומהפנים


סכין הגילוח הוא כביכול האמצעי הזול והנוח ביותר להסרת שיער. הוא נוח יחסית, דיסקרטי ונייד, אך הוא מגדיל את הסיכוי שהשערה תצמח עבה יותר ואף זיפית וקוצנית. שימוש בסכין גילוח אינו בטוח, מאחר שהוא עלול לפצוע, לגרום לחתכים בעור ולנזק לאורך זמן. אקנה, קמטים וחתכים, הם רק חלק מתופעות הלוואי של שימוש בסכיני גילוח. לכן, השימוש בסכין גילוח הוא כנראה השיטה החסכונית ביותר להסיר את השיער, אך לטווח הארוך, הנזק לעור יהיה בלתי נמנע.

דרך נוספת להסיר את שיער הגוף היא שימוש בשעווה ביתית או בזו במכון של קוסמטיקאית. מדובר בטיפול כואב. כזה שגם אם במקרה תיקלעי לידיים של קוסמטיקאית מיומנת, ישאיר אותך, בעיקר בחודשי הקיץ המהבילים, דביקה, אדמומית, עם כאבים וגירויים. התוצאה, אגב, זמנית ביותר שכן מרגע הסרת השיער, שורש השיערה מתכנס לקראת צמיחה מחודשת ובריאה יותר. למרבה התסכול, במהרה תמצאי את עצמך עם שיער מבצבץ וקוצני. קרוב לוודאי שתשאלי את עצמך אם ההפסד הכספי והטיפול הכואב היו שווים את המאמץ הזמני. התשובה היא: לא.

את וודאי תוהה בנוגע לקרם להסרת שיער. אמנם הוא לא חם כמו שעווה אבל התוצאה מלכלכת וזמנית בצורה דומה. המצב שנוצר הוא שכיום, נשים רבות מאוכזבות מהפתרונות שעומדים לרשותן כדי להסיר את שיער הגוף.

Skin Silker Pro מחולל מהפכה

המכשיר החדש, Skin Silker Pro, עושה מהפכה אמיתית בעולם הביוטי ובכל הנוגע להסרת שיער דיסקרטית. מדוע? משום שרוב הנשים רוצות להיות חלקות עם עור רך ונקי משערות מבלי לסכן את בריאותן, את המראה שלהן, את זמנן ואת כספן.


Skin Silker Pro משנה את החוקים ובעיקר את הדרך בה נשים הסירו עד כה שיער מהגוף. אם נוסיף את אפקט הסגר והבידוד שכפה עלינו וירוס הקורונה, זה הרגע לנצל את הזמן שעומד לרשותנו כדי לצאת מהתקופה הזאת בעלות עור חלק ונטולות שיער מיותר.


המכשיר עובד באמצעות טכנולוגיה בשם IPL שמבוססת על אור, שמסייע לחמם את שורש השערה ולמנוע ממנו לגדול שוב לאורך זמן.

במידה שהתהליך מזכיר את פעולת הלייזר, יש להבהיר שבטיפול בלייזר נעשה שימוש באור יחיד בעוצמה גדולה, בעוד שימוש ב-IPL   נעשה בעזרת אור עדין ומתפרס, אלמנט שהופך אותו בטוח לשימוש בייתי. במילים אחרות, מדובר בשתי טכנולוגיות מבוססות אור, כאשר ההבדל בהסרת שיער בשיטת IPL ולייזר טמון באורכי גל שונים.

כיצד יודעים שטכנולוגיית IPL בטוחה לשימוש? לראייה, רופאי עור וקוסמטיקאיות משתמשים בה לטיפולים אסתטיים נוספים, כגון טיפול באקנה פצעי בגרות, ופיגמנטציה (כתמים).

איך הוא נראה? ממש ככה:

אז מה זה בדיוק Skin Silker Pro?

ככה משתמשים בו:

 •    יש לגלח ולנקות את העור באזור המטופל כדי שתהיה פחות התנגדות וכמה שיותר חום יעבור מגל האור לשורש השערה.
 • ​​   חברי את המכשיר לחשמל והפעילי אותו. הוא יהיה מוכן לפעולה תוך שניות אחדות. אין צורך בטעינה.
 • ​​   כווני את העוצמה הרצויה של האור. מומלץ להתחיל בעוצמה הנמוכה ביותר ולהתאימה לפי קצב ההתקדמות שלב אחד בכל פעם.
 • ​​   הניחי את המכשיר ישירות על העור בזווית של 90 מעלות ולחצי על הכפתור הראשי כדי לשחרר פולס אור. כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית, רצוי שיהיה מגע בין העור למכשיר.
 • ​   כדי לעבוד על אזורים גדולים יותר על המכשיר להיות מכוון למצב אוטומטי. במצב זה המכשיר ישחרר אור בכל פעם שהוא נוגע בעור.
 • ​   סגרי את המכשיר עם תום השימוש.
לאחר שימוש חוזר פעם בשבוע עד 45 דקות לכל הגוף, השיער יצמח לאט יותר ויותר עד שיחדל מלצמוח, בהתאם לסוג השערה, עובייה וגוון השיער. תוצאות ייראו תוך שבועות בודדים של שימוש. תיראה הפחתה ניכרת בצמיחת השיער, ושיער חדש יצמח רק חודש ימים לאחר השימוש הראשון.

פשוט למדיי, נכון? זה לא רק פשוט זה מדהים!

בואו נדבר על הייתרונות של המכשיר:

✅  הגודל כן קובע: המכשיר קומפקטי, דיסקרטי ונוח לשימוש.

✅  בטיחות:  בטוח לשימוש. עובד על בסיס שחרור אור בטכנולוגיה מתקדמת. לייזר-קרן אור רחבה. ה-IPL גל אור יחיד וממוקד שאינו מסוכן לעור, תוך שהוא מגביל את קצב צמיחת השיער. התוצאות שמתקבלות הן לטווח ארוך.

✅  טכנולוגייה שהוכחה כיעילה ביותר: ה IPL משמש להסרת שיער ולטיפול בכתמי עור שנוצרים כתוצאה מנזקי שמש. ה IPL  נמצא בשימוש נרחב אצל קוסמטיקאיות ורופאים שונים.

✅ סוף לאי-הנוחות:  אלה שלא מוצאות הנאה בביקור במכונים ובקרב אנשי מקצוע, נהנות מהסרת שיער נוחה וקלילה בדיסקרטיות הביתית.

5 עוצמות פעולה: המכשיר מאפשר בחירה בין חמש עוצמות שונות לפי הצורך ובהתאם לצמיחת השיער. מומלץ בהתחלה להשתמש בעוצמות הנמוכות ובהתאם לתוצאות להגביר את העוצמה.

✅ מחיר אטרקטיבי במיוחד:  המכשיר יכול לשמש תחליף לשנים של טיפולים בעלות של פחות מפגישה אחת במכון יופי או אסתטיקה. חיסכון של סכומי עתק.

✅ מפחית ומפסיק את צמיחת השיער: טיפול ביתי של פעם בשבוע למשך 45 דקות לכל הגוף יביא להסרת השיער מהגוף לצמיתות. ניתן לחלק את זמן השימוש לפי חלקי הגוף במהלך השבוע, אך יש לרווח את זמן הטיפולים לכל אזור בגוף בשבוע אחד לפחות. בטווח זמן של חודש מהטיפול הראשון, השיער יתחיל לצמוח לאט יותר ולאחר מספר טיפולים חוזרים הוא יפסיק לצמוח.

✅ משפר את מראה העור: טכנולוגיית IPL הוכחה כיעילה ובטוחה לבעיות עור נוספות ורופאים משתמשים בIPL לטיפולי עור על בסיס קבוע.

מהיר וקל: המכשיר נוח לאחיזה ולתפעול עם הכפתור הבודד שמאפשר פעילות מהירה גם לאזורי גוף גדולים יותר. טיפול בכל אזורי הגוף החשובים לא אורך יותר מ 45 דקות בשבוע.

✅ קומפקטי ונייד: המכשיר מתאים לגודל כף היד ואפשר לשאת אותו לכל מקום ולהגיע לכל איבר בגוף: אזור הפנים, הידיים, הרגליים, הגב העליון, הישבן או קו הביקיני.

✅ אין צורך בטעינה: המכשיר מגיע ללא סוללות וכל שנדרש הוא לחבר אותו למקור חשמל כדי להסיר את השיער.

✅ עמיד וחזק להתמודד עם כל סוג שיער: שימוש יוניסקס לשׂיעור גברי ונשי. המכשיר יעיל אפילו להסרת שיער זקן עבה וחזק (שבן הזוג ירכוש לעצמו אחד- יש עכשיו מבצע. ראי בסוף הכתבה)

✅ מתאים כמעט לכל סוגי העור: אפקטיבי לכל סוגי העור חוץ מגוונים כהים מאוד. מכיוון שטכנולוגיית IPL מבוססת על ניגודיות של אור, ביחס של גוון השערה מול גוון העור (על גוון השערה להיות כהה יותר מזה של העור), בעלי עור כהה עם שיער יתקשו להגיע לתוצאות משביעות רצון.

✅ בטוח וללא כאב: המכשיר בטוח לשימוש, והשימוש בו משמעותית פחות כואב משעווה או הסרת שיער בלייזר במכשירים הנמצאים במכוני יופי.


✅ אורך חיים ארוך במיוחד: חיי מדף ארוכים. המכשיר מספק 300,000 פלאשים של אור, ובאומדן של זמן: קרוב ל-10 שנות שימוש.

אז, כמה הוא עולה?

עתה אפשר להנות מכל הטוב הזה ואפילו עוד יותר, משום ש- Skin Silker Pro נמכר בהנחה משמעותית לזמן מוגבל. המחיר המקורי שלו הוא 659 ₪, אבל קוראות כתבה זו וחברותיהן יוכלו להנות ממנו בחצי מחיר, תמורת 329 ₪ בלבד!

Skin Silker Pro הגיע לישראל אחרי הצלחה בינלאומית. אנחנו כבר יודעים שעומדים לחטוף אותו מהמדפים. לטובת הלקוחות הראשונים שלנו, אנחנו מציעים מספר מכשירים מוגבל בהנחה משמעותית. ברגע שיסתיים המלאי הראשון, יקפוץ המחיר בחזרה לסכום המקורי, כך שאם אתן חושבות אם לקנות או לא- זה הזמן להשיג לכן אחד במחיר מיוחד.

איך ואיפה משיגים את Skin Silker Pro?

 • שלב ראשון: לכו לאתר הרשמי של הספק בישראל בקישור הבא: (לחצו כאן). 
 • ​שלב שני: בצעו את ההזמנה בטופס המאובטח והמתינו בין 7-10 ימים למשלוח עד הבית
 • ​שלב שלישי: הגיע? זה הזמן להתרגש! פתחו את החבילה והתחילו להשתמש במכשיר ולהסיר שיער ללא כל מגבלת מקום, זמן ותקציב.

רוצות מבצע על מבצע? יש לנו! אם תרכשו יותר מיחידת Skin Silker Pro אחת, תקבלו הנחה נוספת. בעמוד הרכישה בחרו את מספר מכשירי Skin Silker Pro שאתן רוצות (אל תשכחו מתנות למשפחה, לבן-הזוג ולחברות) ותזכו להנחות נוספות.

ארוך מידיי ולא קראתם הכל? זה בסדר, הנה התקציר:

בעיקרון, זהו מכשיר שמשתמש בטכנולוגיה של אור שמעבירה חום לשורש השיערה ומחלישה אותו לאורך זמן. השורשים לאחר מיכן משירים את השיער והוא צומח פחות ופחות עד שלבסוף מפסיק לצמוח בכלל. באותה טכנולוגיה בדיוק שמשתמשים בקליניקות רגילות ואפילו על ידי רופאי עור מומחים. Skin Silker Pro יעזור לכם להפטר משיער מיותר בכל איבר שתרצו באם זה פנים, ידיים, גב וקו ביקיני. משהו שכל החברים שלך ירצו להשאיל ממך.

מדובר על מכשיר מהפכני שכל תעשיית היופי מדברת עליו. הוא משנה את המשחק בכל מה שקשור להסרת שיער בלייזר והופכת אותה לא רק לזולה ונגישה לכל אחד אלא גם לתת אפקטיביות מקסימלית שתאפשר לך לעשות כמה טיפולים שתרצו ללא הגבלה.

גברים רבים אוהבים במיוחד את המכשיר הזה מכיוון שעד כה רבים מהם שרצו לעשות הסרת שיער בלייזר פשוט נמנעו מחוסר נעימות ואפילו ביישנות. כעת כולם מוצאים במכשיר הזה ייתרונות עצומים שלא היו אפשריים עד היום וזה דיסקרטיות ופרטיות.

אבל אל תקשיבו רק לנו. הנה סרטון של פתיחת קופסא של לקוחה אמיתית ומה שהיא חושבת על המכשיר:

יש כמה דברים שאתם צריכים לשים לב שאתם רוכשים את המכשיר הזה:

 • ​המכשיר הזה בטוח לשימוש ביתי יעשה נזק לעור
 • ​המכשיר עובד בעיקר על ניגודיות של גוונים אז אלו בעלי עור כהה ועור בהיר עלולים לראות תוצאות שונות בהתאם לצבע השיער שלהם.
 • ​המכשיר לרוב לא עובד על שיער לבן או אפור או ממש בלונדיני
 • ​אסור להשתמש במכשיר הזה קרוב לעיניים. שפה עליונה כן. קו ביקיני אך לא על אברי המין
 • ​לא לעבור על יותר מאיזור אחד פעם אחת פר טיפול
 • ​לא לעשות על איזורים בעור שיש בהם קעקועים או שומות
 • ​IPL בטוח לשימוש מתחת לגיל 13. למעשה - הוא יכול להפחית סימני הזדקנות בעור מבוגר יותר

3 ייתרונות עיקריים:

 • מסיר שיער לצמיתות - בקלות ובנוחות מהבית ללא הגבלה של טיפולים
 • חסכון אדיר בכסף - אין יותר טיפולים יקרים, שנמשכים חודשים ואף שנים
 • טכנולוגיה בטוחה לשימוש ביתי - עם תוצאות של קליניקה מקצועית

המלצות רוכשים:

בהחלט ממליצה לקנות! המכשיר נוח מאוד לשימוש בכל איזורי הגוף ולא כואב בכלל. ניסיתי המון אפשרויות וזו הטובה ביותר שיצא לי לפגוש עד היום..
⭐⭐⭐⭐⭐ -מריאנה ג.
“לא האמנתי בהתחלה אבל אחרי שניסיתי אותו הבנתי שאי אפשר בלעדיו וכל אפשרות אחרת לא משתלמת יותר!”  ⭐⭐⭐⭐⭐ -Jessica B.
״אני שונאת את ההרגשה של ללכת למכון להסרת שיער. אני נבוכה נורא ורק רוצה שזה יגמר. שראיתי את זה ישר ידעתי שזה בשבילי וזה גם הרבה יותר זול! לא חוזרת למכונים הללו יותר..”
⭐⭐⭐⭐⭐ - Francisco

״אישתי המליצה לי על זה והיא עוזרת לי להסיר שיער במקומות שאני לא מגיע אליהם. אני מאוד אוהב שהוא שומר לך על דיסקרטיות ומונע מצבים לא נעימים. רכישה מצויינת.”
⭐⭐⭐⭐⭐ -Ari W.
״קיבלתי את שלי שבוע שעבר. הוא הגיע מהר ובינתיים עובד מצויין! אמשיך לדווח על ההתקדמות..״
 ⭐⭐⭐⭐⭐ -Lisa C.
״סוף סוף מכשיר שאפשר להשתמש בו כמה שרוצים ובלי לשלם הרבה כסף. אני משתמשת בו בזמן שאני צופה טלויזיה והוא ממש נוח לתפעול. ״ ⭐⭐⭐⭐⭐ -Lina

✅ עדכון: פתוח להזמנות מיידיות

הזמינו עכשיו את Skin Silker Pro™ עם 50% הנחה מהמחיר המקורי

השתמש בקישור המיוחד שלנו להבטיח את ההזמנה שלך עם ההנחה וקבל גם משלוח חינם עד הבית של 7-10 ימים!

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
העתקה של תכנים מדף זה אסורה בהחלט למפיצים
אתר זה מציג תכנים פרסומיים עבור חברות ואינו מספק את השירות של מכירת המוצר בפועל ללקוחות.
עבור כל שאלה אודות הרכישה כגון אחריות, משלוחים ושירות לקוחות יש לפנות ישירות למוכר המוצר באתר הרשמי שלו.
האתר הזה הוא פרסומי ואיננו חדשות. כל החלטה לגבי שימוש במכשיר צריכה להיות בהתאם להתייעצות עם רופא. .
 Top-Trending.com Copyright 2020+ All Rights Reserved